Podstawowe wartości firmy Altrad :

Grupa Altrad zawsze będzie starała się postępować zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami etycznymi. Niniejszy Kodeks odzwierciedla zaangażowanie Grupy Altrad na rzecz uczciwości i ma na celu pomóc pracownikom oraz partnerom Grupy w zrozumieniu standardów, których się od nich oczekuje, zawiera także informacje, gdzie szukać dalszej pomocy w celu osiągnięcia tych standardów.

Pobierz pełny kodeks etyki firmy Altrad:

1. wersja polska

2. wersja angielska

 

 

Białystok, dnia 14.05.2018r.

Szanowni Państwo,

 

 

W dniu 25 maja 2018r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, określane jako „RODO”.

Firma Altrad Poland S.A. jest przygotowana do tego, by w świetle nowych przepisów odpowiednio chronić Państwa dane osobowe.

W związku z tym prosimy o zapoznanie się z załączoną klauzulą informacyjną oraz pozostawienie jej w Państwa dokumentacji.

Pobierz klauzulę informacyjną

W związku z dynamicznym rozwojem działalności, jak również poszerzeniem zakresu asortymentu produkcyjnego, nasza firma poszukuje osób na stanowisko:

OPERTOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

(operator pras, operator robota spawalniczego)

Miejsce pracy: Białystok

Wymagania

 

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych
  • Osoby aplikujące na obsługę robota spawalniczego muszą posiadać ważny certyfikat na spawanie metodą MAG (135)

Oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji
  • Atrakcyjne systemy wynagradzania
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na adres firmy: Altrad Poland SA, Białystok 15-617, ul. Nowosielska 6.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

       Team Altrad Belle Poland

122-ab

Mecz Altrad Belle Poland z Reprezentacją Aktorów Polskich RAP

    {ppgallery}{/ppgallery}

 

 

Kalendarium:

Rok 2011 – 31 stycznia następuje połaczenie firm:  Altrad Belle Poland sp. z o.o. i Altrad Spomasz S.A. Firma Belle zostaje przeniesiona do Białegostoku

Rok 2009 – 16 stycznia następuje fuzja francuskiej grupy ALTRAD i angielskiej  BELLE. Altrad specjalizuje się w produkcji i sprzedaży rusztowań, taczek, urządzeń użytku publicznego i betoniarek zaś Belle - zagęszczarek, betoniarek, urządzeń wykończeniowych do betonu, urządzeń do cięcia, transporterów spalinowych, urządzeń hydraulicznych i młotów.  Nasza firma zmienia nazwę na: Altrad Belle Poland.

Rok 1999 - W maju " HERCO" skupia się na produkcji gwoździ, zaś produkcję betoniarek wraz z linią technologiczną przejmuje BELLE GROUP angielska grupa firm produkujących maszyny budowlane, w skład której wchodzą również firmy: Belle Engineering (Sheen), Errut, Panther i Belle Equipos. W ten sposób powstaje Belle Poland.

Rok 1995 - Z powodu braku miejsca i chcąc dostosować się do stale rosnącego zapotrzebowania na nasze produkty, firma zostaje przeniesiona do Rawy Mazowieckiej, miasta oddalonego około 70 km od Warszawy

Rok 1993 - Firma belgijska " HERCO" kupuje zakład produkujący betoniarki w Łowiczu, położony przy głównej drodze z Poznania do Warszawy. Firma jest nowa, ale nie brak jej doświadczenia, gdyż fabryka betoniarek w Łowiczu posiadała ponad 30-letnią tradycję w produkcji betoniarek.

Rok 1950 – Anglik  Doug Blackhurst projektuje i wykonuje pierwszą swoją betoniarkę która później będzie znana jako Belle Mini Mixer. Kolejne egzemplarze trafiają na lokalne rynki. Takie są początki Belle Engineering.

Więcej artykułów…

  1. Usługi
  2. Kontakt
  3. Produkty
  4. Szablon