Białystok, dnia 14.05.2018r.

Szanowni Państwo,

 

 

W dniu 25 maja 2018r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, określane jako „RODO”.

Firma Altrad Poland S.A. jest przygotowana do tego, by w świetle nowych przepisów odpowiednio chronić Państwa dane osobowe.

W związku z tym prosimy o zapoznanie się z załączoną klauzulą informacyjną oraz pozostawienie jej w Państwa dokumentacji.

Pobierz klauzulę informacyjną

       Team Altrad Belle Poland

122-ab

Mecz Altrad Belle Poland z Reprezentacją Aktorów Polskich RAP

    {ppgallery}{/ppgallery}

 

 

Kalendarium:

Rok 2011 – 31 stycznia następuje połaczenie firm:  Altrad Belle Poland sp. z o.o. i Altrad Spomasz S.A. Firma Belle zostaje przeniesiona do Białegostoku

Rok 2009 – 16 stycznia następuje fuzja francuskiej grupy ALTRAD i angielskiej  BELLE. Altrad specjalizuje się w produkcji i sprzedaży rusztowań, taczek, urządzeń użytku publicznego i betoniarek zaś Belle - zagęszczarek, betoniarek, urządzeń wykończeniowych do betonu, urządzeń do cięcia, transporterów spalinowych, urządzeń hydraulicznych i młotów.  Nasza firma zmienia nazwę na: Altrad Belle Poland.

Rok 1999 - W maju " HERCO" skupia się na produkcji gwoździ, zaś produkcję betoniarek wraz z linią technologiczną przejmuje BELLE GROUP angielska grupa firm produkujących maszyny budowlane, w skład której wchodzą również firmy: Belle Engineering (Sheen), Errut, Panther i Belle Equipos. W ten sposób powstaje Belle Poland.

Rok 1995 - Z powodu braku miejsca i chcąc dostosować się do stale rosnącego zapotrzebowania na nasze produkty, firma zostaje przeniesiona do Rawy Mazowieckiej, miasta oddalonego około 70 km od Warszawy

Rok 1993 - Firma belgijska " HERCO" kupuje zakład produkujący betoniarki w Łowiczu, położony przy głównej drodze z Poznania do Warszawy. Firma jest nowa, ale nie brak jej doświadczenia, gdyż fabryka betoniarek w Łowiczu posiadała ponad 30-letnią tradycję w produkcji betoniarek.

Rok 1950 – Anglik  Doug Blackhurst projektuje i wykonuje pierwszą swoją betoniarkę która później będzie znana jako Belle Mini Mixer. Kolejne egzemplarze trafiają na lokalne rynki. Takie są początki Belle Engineering.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności, jak również poszerzeniem zakresu asortymentu produkcyjnego, nasza firma poszukuje osób na stanowisko:

OPERTOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

(operator pras, operator robota spawalniczego)

Miejsce pracy: Białystok

Wymagania

 

 • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
 • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych
 • Osoby aplikujące na obsługę robota spawalniczego muszą posiadać ważny certyfikat na spawanie metodą MAG (135)

Oferujemy

 • Umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji
 • Atrakcyjne systemy wynagradzania
 • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na adres firmy: Altrad Poland SA, Białystok 15-617, ul. Nowosielska 6.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Altrad Belle Poland sp. z o.o. posiada szeroko rozbudowany park maszynowy. Zakład posiada również biuro projektowe oraz narzędziownie, dzięki czemu może świadczyć usługi w zakresie:

 1. cięcia laserowego blach do 15mm Bystronic Bysprint max wymiar arkusza 1250x2500 mm
 2. cięcia na gilotynie blach do grubości 8 mm
 3. cięcie rur, kształtowników itp. do f200 mm
 4. gięcia blach do grubości 15 mm prasa krawędziowaTrumpf TruBend 3120
 5. spawania w osłonie CO2
 6. śrutowania
 7. malowania proszkowego
 8. obróbki skrawaniem tj. toczenie, wiercenie, frezowanie
 9. cięcia na wycinarce plazmowej blach do gr. 6 mm
 10. Projektowania 3D, tworzenie przyrządów, prototypów części, maszyn, konstrukcji stalowych...

Zapraszamy do skorzystania z naszych bogatej oferty usług.

Galeria zdjęć: ("fabryka w obiektywie" fot. Przemysław Wieczorek)

 

Więcej artykułów…

 1. Kontakt
 2. Produkty
 3. Szablon
 4. o Firmie